Apdrošināšana pret kredītu

Patreiz sabiedrībā ir iespējams redzēt asu kritiku pret nebanku kredītdevējiem un to piedāvātajiem pakalpojumiem un arī valdība ir sākusi iejaukties veidojot likumu grozījumus, kas ierobežotu šo nebanku uzņēmumu darbību. Bet vai cilvēki ir padomājuši, kā ātrie kredīti ir savādāki no apdrošināšanas nozares, kur valdība dod uzņēmumiem iespēju labi nopelnīt un OCTA obligāto polišu izsniegšana no uzņēmumu puses ir valsts izveidots ļoti lielu ienākumu avots, kur katram cilvēkam savs spēkrats ir katru gadu jāapdrošina bet šī apdrošināšanas maksa ir jāmaksā nevis valstij, bet gan uzņēmumam, bet pēc likuma ir noteikts, ka šī apdrošināšana ir obligāta.

Būtībā kredīti un apdrošināšanas nozare ir visai līdzīgi, jo abos gadījumos uzņēmumi, kas šajās nozarēs darbojas iegūst ļoti lielas peļņas un cilvēkiem tiek atņemta liela nauda, bet Apdrošināšana tiek uzskatīta par prestižu lietu, kur pretī kredīti tiek uzskatīti par nevajadzīgu un nesaprotamu izšķērdību. Ja tā labi padomājam, tad viegli ir redzams, ka abas industrijas ir veidotas lai gūtu lielu peļņu un abas nebūt nesniedz tik lielu labumu lai attaisnotu šādu peļņu. Ja tieši skatāmies uz apdrošināšanas nozari, tad cilvēkiem apdrošinot savu mantu ir jāmaksā katru mēnesi, bet parasti negadījumi notiek tikai ļoti reti un tāpēc ir krietni jāpārmaksā, un arī tad, kad notiek šis negadījums, tomēr nav iespējams atgūt pilnīgi visu naudu un parasti atmaksāta tiek tikai daļa. Tāpēc izdevīgāk būtu cilvēkam katru mēnesi nolikt to pašu naudu, ko viņš lieto lai maksātu apdrošinātājiem un, ja nu kaut kas tomēr notiek tad šo naudu arī lietot, bet ja tomēr nekas nenotiek, tad šī nauda paliks tev un ar to būs iespējams darīt, ko vien vēlies, kaut vai iegādāties jaunu automašīnu vai arī aizbraukt ceļojumā, ja tā nauda tika tērēta ceļojumu apdrošināšanai.

Būtībā apdrošināšanas nozare mēģina padarīt nākotni paredzamāku un samazināt riskus, bet patiesībā jau tas nav iespējams un tāpēc visi šie centieni ir veltīgi un cilvēkam ir jāsaprot, ka riski vienmēr būs, un, ja vēlas mazināt risku ir jāveido rezerves iekrājumi nevis jāņem apdrošināšana vai arī jāņem kredīti, tad kad kaut kas notiek. Tieši tāpēc arī ir skaidrs, ka abas šīs nozares ir metamas vienā maisā, bet kāpēc valdība vienai pievērš pastiprinātu uzmanību, bet otra nozare plaukst un zeļ tā īsti nav saprotams, un mūsu valsts vīriem būtu par to jāpadomā pirms viņi uzsāk kaut kādas likumu izmaiņas lai ierobežotu vienu nozari, jo nekas nenotiek viens pats, un jebkurai darbībai būs paliekošas sekas.