Nekustamā īpašuma apdrošināšana Latvijā

Nekustamā īpašuma apdrošināšana Latvijā

Nekustamā īpašuma apdrošināšana ir viens no veidiem, kā pasargāt savu ģimeni vai uzņēmumu no neparedzētiem zaudējumiem. Apdrošināšanas polises cena ir atkarīga no atrašanās vietas, īpašuma lieluma, kādā stāvoklī tas atrodas un citiem faktoriem, bet ja mēs šo summu salīdzinām ar zaudējumiem, kuri var rasties brīdī, kad iesper zibens vai kaimiņi, kas ir aizmirsuši aizgriezt krānu un ir nopludinājuši visu dzīvokli, vai arī ugunsgrēks, tad apdrošināšanas polises gada cena nebūs šķērslis tās iegādei.

Fizisko personu nekustamā īpašuma apdrošināšana.

Nekustamā īpašuma apdrošināšanas nepieciešamību mūsdienās atzīst gandrīz vai katra ģimene Latvijā. Šī veida apdrošināšanas popularitāte Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju aug pateicoties plašām iespējam iegādāties apdrošināšanas polisi. Nekustamā īpašuma apdrošināšanas polisi var iegādāties jebkurā apdrošināšanas firmas filiālē Latvijā, pie apdrošināšanas speciālistiem – brokeriem, viens no ērtākajiem un izdevīgākajiem iegādāšanās veidiem – īpašuma apdrošināšana internetā ir pieejama visu diennakti, ir iespējams saņemt atlaidi. Daudzas apdrošināšanas firmas piedāvā elastīgu atlaižu sistēmu un iemaksu veikšanu pa daļām.

Apdrošināšanas summu nosaka klients. Ja ir vajadzība, tad speciālisti ar lielāku precizitāti un atbildību palīdzēs jums noteikt jūsu īpašuma vērtību un noteikt vajadzīgo apdrošināšanas summu, kā arī aprēķināt izdevumus īpašuma atjaunošanai pēc nelaimes gadījuma.

Daudzas apdrošināšanas kompānijas piedāvā trīs apdrošināšanas veidus:

Apdrošināšanas galvenie riski, kas saistīti ar īpašumu.

Šāda polise pasargā īpašumu no zaudējumiem, kas var rasties ugunsgrēka, laupīšanas, šķidruma noplūdes, dabas stihiju un citu iemeslu dēļ.

Paplašināti apdrošināšanas riski, kas saistīti ar īpašumu.

Šāda polise jums segs zaudējumus arī tādā gadījumā, ja jums radīsies nepieciešamība, piemēram, pēc nelaimes gadījuma dzīvoklī, remonta laikā īrēt citu dzīvojamo platību vai arī segs zaudējumus par nodarīto kaitējumu koplietošanas telpās, piemēram, pēc ugunsgrēka kāpņu telpā.

Visu risku, kas saistīti ar nekustamo īpašumu, apdrošināšana.

Šī polise pasargās gūs no jebkura veida zaudējumiem, kuri var tikt nodarīti jūsu īpašumam – laupīšanas, dabas stihiju, trešās personas ļaunprātīgas rīcības gadījuma, ugunsgrēka, mantu, kuras atrodas ārpus īpašuma robežām zādzības, zibens spēriena, elektrības padeves traucējumiem un citiem.

Dabiski, ka iegādājoties polisi, sirdī mēs visi ceram, ka mums nekad apdrošināšanas polise nebūs jāizmanto. Bet ja tomēr nelaime notiek, apdrošināšanas firmas cenšas pieteikumus izskatīt un izmaksāt kompensāciju pēc iespējas īsākā laikā. Apdrošināšanas firmas dara visu iespējamo, lai jūs pārtrauktu uztraukties gan par savas ģimenes nākotni, gan par savas darba vietas nākotni.